Regionalna Agencja Producencka

anna.wysocka@tvp.pl anna.wysocka@tvp.pl Anna Wysocka
Kierownik Regionalnej Agencji Producenckiej

Z TVP związana od 2001 roku jako kierownik produkcji programów informacyjnych, publicystycznych, reportażowych. Absolwentka Liceum Sztuk Plastycznych i Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Prywatnie dumna mama dorastającej córki. Zimą najlepiej odpoczywa na nartach a latem z książką na plaży.

anna.scibor-jurewicz@tvp.pl anna.scibor-jurewicz@tvp.pl Anna Ścibor-Jurewicz
Specjalista

Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Z opolskim oddziałem TVP S.A związana od 2013 roku. Prywatnie mama dwójki dzieci i miłośniczka hippiki.

Kierownicy produkcji

grazyna.szewczuk@tvp.pl grazyna.szewczuk@tvp.pl Grażyna Szewczuk
Kierownik produkcji

sabina.kunicka@tvp.pl sabina.kunicka@tvp.pl Sabina Kunicka
Kierownik produkcji

Absolwentka organizacji produkcji filmowej i telewizyjnej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Przez 7 lat związana z produkcją filmów. W Telewizji Polskiej od 2013r. Kierownik produkcji programów publicystycznych m.in. „O!polskie o poranku”.

monika.matuszkiewicz@tvp.pl monika.matuszkiewicz@tvp.pl Monika Matuszkiewicz
Kierownik produkcji

Absolwentka filologii polskiej. Asystent kierownika produkcji programów publicystycznych m.in. „O!polskie o poranku”. Interesuje się odkrywaniem urokliwych zakątków Polski i Europy oraz szukaniem nowości na rynku literackim. Swój wolny czas poświęca: rodzinie i dwóm najukochańszym psiakom.

Realizacja i montaż

pawel.czerwinski@tvp.pl pawel.czerwinski@tvp.pl Paweł Czerwiński
Realizator wizji, montażysta

rafal.wozniak@tvp.pl rafal.wozniak@tvp.pl Rafał Woźniak
Montażysta

Maciej Marciński Maciej Marciński Maciej Marciński
Realizator wizji, montażysta

Z TVP związany od 2006 roku. Z wykształcenia filolog angielski, z zawodu i pasji montażysta, realizator wizji i grafik. Po godzinach ogrodnik amator i najlepszy kumpel swojego syna. Uwielbia spędzać czas na wsi i rozpieszczać swoje dwie najważniejsze kobiety - córkę i żonę.

jacek.stefaniak@tvp.pl jacek.stefaniak@tvp.pl Jacek Stefaniak
Realizator wizji, montażysta

pawel.kawka@tvp.pl pawel.kawka@tvp.pl Paweł Kawka
Realizator wizji, montażysta

piotr.stachowski@tvp.pl piotr.stachowski@tvp.pl Piotr Stachowski
Montażysta

W zawodzie montażysty pracuję 26 lat. Posiada własną firmę i świadczy usługi na polu postprodukcji i produkcji telewizyjnej. Zdobywca wielu nagród za montaż obrazu i dźwięku. Realizuję własne pomysły w reportażach i filmach dokumentalnych. Jego hobby to ogólnie przyjęty relaks (jazda na rowerze, pływanie), muzyka, w szczególności filmowa. To ona inspiruje go do malowania obrazu poprzez montaż.

Operatorzy kamer

dariusz.markiewicz@tvp.pl dariusz.markiewicz@tvp.pl Dariusz Markiewicz
Operator

wojciech.brzeszczak@tvp.pl wojciech.brzeszczak@tvp.pl Wojciech Brzeszczak
Operator

Z TVP3 Opole związany od 13 lat. Pasjonat fotografii zarówno tej "analogowej" jak i cyfrowej. Po pracy często rusza w plener i oddaje się pasji. Telewizja to spełnione marzenie. Od zawsze chciał być operatorem telewizyjnym. Ciągłe zmiany wydarzeń i związana z tym adrenalina to sens tej ciekawej pracy, której poświęca się bez reszty.

Rafał Bobrowski Rafał Bobrowski Rafał Bobrowski
Operator

piotr.kaziuk@tvp.pl piotr.kaziuk@tvp.pl Piotr Kaziuk
Operator

igor.krzysztof@tvp.pl igor.krzysztof@tvp.pl Igor Krzysztof
Operator

tomasz.kuc@tvp.pl tomasz.kuc@tvp.pl Tomasz Kuc
Operator

patryk.lipok@tvp.pl patryk.lipok@tvp.pl Patryk Lipok
Operator

jakub.olszewski@tvp.pl jakub.olszewski@tvp.pl Jakub Olszewski
Operator

Marcin Pawełczak Marcin Pawełczak Marcin Pawełczak
Operator

zdzislaw.zubczyk@tvp.pl zdzislaw.zubczyk@tvp.pl Zdzisław Zubczyk
Operator

damian.gromadzinski@tvp.pl damian.gromadzinski@tvp.pl Damian Gromadziński
Operator

Realizatorzy dźwięku

Marcin Kobza Marcin Kobza Marcin Kobza
Realizator dźwięku

Maciej Dudek Maciej Dudek Maciej Dudek
Realizator dźwięku

pawel.nafus@tvp.pl pawel.nafus@tvp.pl Paweł Nafus
Realizator dźwięku

Producent muzyczny, na co dzień również gitarzysta. Ma na swoim koncie wiele nagranych płyt. Jest autorem opraw muzycznych do sztuk teatralnych i filmów. W TVP3 Opole skupiony na realizacji dźwięku i otwarty na nowe wyzwania.